4 Ağu 2007

Tadilat Yapılır Hanımmmmmm !!!!!!

Gönderen Nane Şekeri zaman: Cumartesi, Ağustos 04, 2007
Evet İstanbul daydım teknik olarak Bayramoğlundaydım. Sıcak kemiklerimi geçip iliklerime kadar indi çok şükür.Özlemişim sıcağı Hollanda'da maalesef soğuk yağmur ve kapalı bir hava vardı. Nihayet burayada da yaz geldi. Bugün balkon sefası yaptık. Şu aralar eşim bayağı bir sıkıntılı Eindhoven daki evimize tadilat yapılacak. Burda usta bulmak zor bulsanda gelirmi meçhul allahtan Edward'ın elinden bu tip işler geliyor.
Bayağı bir dolaştıktan sonra Praxis te aradığımız gibi bir küvet bulduk. başka bir dükkanda duş armütürlerini bulduk İnanamadım o armatör ve bataryalar küvetten pahalı. Neyse yarında Belçika'dan bir dükkandan fayans ve yer karolarını ısmarlıyoruz. Benim canım aşkım bana taharet musluklu(yanlış yazılmış olabilir alay edeni keserim :P ) lozet bulmuş bir Türk yapı marketten. Eve bu klozetlerden takılacak. Kayınvaldem hiç anlamıyor bakar mısınız ? Birde duşakabinci ayarlamamız lazım bakalım.
Banyomu sadece yapılacak yooooo.. Mutfak ta rtadilat görücek üst kattaki yatak odası çalışma odası ve misafir odamıza laminat parke yapılacak ve evet ben boya istiyorum ama Edward ı yavaş yavaş ikna etmem lazım adam şu an stres yapıyor zaten.
Gelecek yaza bahçemde çiçekler çıkacak inşallah birde salıncak istiyorum aslında ördek yavrusuda istedim ama ... başka bahara belki evimizin yakınından bir tane bizim bahçeye girer kim bilir......

Hollandaca çalışmaya başladım bugün uzun uzun çalıştım. İnteraktif bir programım var.eşim çok beğendi. Telafuzu felan kontrol ediyor yararlı birşey tavsiye ederim.

Yaaa ben gene dağıldım tadilattan bahsedicektim hazırladım kendimi ... İnsan hiperaktif olunca 34 yaş filan dinlemiyor dikkat hemen dağılıyor.

Neyse tadilata dönelim... ev tadilatını sevmem sonrasında güzel güzel oturmayı severim ama.....

Tadilattan sonra sırayla perdelerimi değiştireceğim. Belki oturma grubu*çok gülüyorum bu lafa- değişikliğine giderim sonra belkim mutfak masası değişir... Kim bilir

Neyse Tadilatttt yapılr Hanııım


Image hosting codes

Image hosting

1 yorum:

zuzu on 9 Ağustos 2007 13:39 dedi ki...

sekerim blogundaki gorunum degisiklikleri super olmus!! istanbul'da blog duzenlemesi ile ilgili arastirma yapildigi belli oluyo hemen bakinca yani ;)) kiskandim; ben de isterim!!!!!!!! bana da ogret ben de yapiymmmmmmmmm!!! xxx

 

Nane Şekeri Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | Illustration by Enakei | Gossip Celebrity