12 Oca 2008

Mutlu Yıllar

Gönderen Nane Şekeri zaman: Cumartesi, Ocak 12, 2008
Gene tembellim sandınız değil mi ???? Maalesef yanıldınız bu sefer tembellik değildi İş vaziyetleri o kadar yorgunum ki anlatamam eşim yardım etmeseydi son 3 haftayı nasıl geçirirdim bilemiyorum.
Yöneticim bayan hamile haliyle çok çabuk yoruluyor. Christmas tan önce izin aldım bu Pazartesi iş başı yaptı ama doktor raporu sebebiyle kendisine o kadar gelme diye ısrar etmemize rağmen geçte olsa işe geliyor.
Haliyle tüm yük benim omuzlarıma bindi.


Aslında benim için iyi oldu. Kendimi ifade edebiliyorum ayrıca bu bayan öyle sizin düşündüğünüz gibi beni ezip hakkımı yiğen kumpaslar yapan bir hanım değil cidden tam bir hanımefendi.Kendisi ile bir yıldır çalışıyorum ama çalışma hayatımda 6 yılda (aslında 10 yıl oldu ama 2*3 yıl şube geçmişim var) öğrenemediğim kadar bilgiyi benimle paylaştı.Kendimi geliştirmeme yardım etti bir nevi.
Ondan sadece iş konusunda destek almadım bu ülküye adepte olurken de en büyük desteğim eşimden sonra oydu.
Onun için seviniyorum çünkü bende çok dua ettim bir bebek sahibi olsun diye neden diye derseniz kendisi 44 yaşında :) ve planlanan herhangi bir olay değil bu bebek bir mucize. Sizde umarım mucizelere inanıyorsunuzdur. Çünkü ben mucizelerin çok sıkı bir destekçisiyimdir. :)
İnsan mucizeleri kendisi yaratır benim fikrime göre. Secret kitabından alıntı gibi görünsede ben o kitabı okumadan da böyleydim Dilediğinize sorun arkadaşlar...

Şimdi anneciğimin elleri rahatsız atel ile dolaşıyormuş ben hala ameliyatsız bunu atlatacağını düşünüyorum ve dua ediyorum.

Kardeşim ve babam ona hiç iş yaptırmıyorlarmış. Uzakta olunca bu tip şeylerde hiç destek olamıyor insan bu da aslında yıpratıcı bir süreç yaşayan bilir...

Ben bu satırları yazarken 2008 listemi hazırladım...

Ya siz?

3 yorum:

Chris'in Annesi on 14 Ocak 2008 08:30 dedi ki...

CNM COK GECMIŞ OLSUN,ANNENE NE OLDUKI,ALLAHIM YA NE CIKTI BOYLE DURUP DURURKEN,COK UZULDUM,KENDI ANNEM KADAR UZULDUM CANIM..UMARIM CIDDI BIR ŞEY DEGILDIR.COK GECMIS OLSUN.YAPABILECEGIMIZ BIR SEY OLURSA SOYLE CNM OPUYORUM..

Nazkız on 18 Ocak 2008 11:48 dedi ki...

Mucizelere ben de çok inanırım nane şekeri... Daha doğrusu insan beyninin, pozitif düşüncenin herşeyi yaptırabileceğine inananlardanım... İnanmaya devam:-)))

Nane Şekeri on 27 Ocak 2008 22:34 dedi ki...

Teşekkür ederim Boncuğum.
Bende Pozitif düşünceye inanırım Nazkız

 

Nane Şekeri Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | Illustration by Enakei | Gossip Celebrity